Выездной Квест Оренда Квест-бокс Острів скарбів (АНАБІО́З КВЕСТ), Київ

Місто:  Київ
Адреса:  На вашій локації
Страх:  без жахів
Історія:  Квест-бокс «Острів скарбів» - це... Квест-бокс «Острів скарбів» - це портативний виїзний квест, який можна провести абсолютно в будь-якому офісі. Це абсолютно портативний формат, який не залежить від електрики і навіть не вимагає наявності розеток.
У форматі questbox вас чекає більше 20 загадок, об'єднаних спільною темою «Острів скарбів». У кожен такий квест може грати від 1 до 5 чоловік. Якщо у вас кілька команд, то ми можемо влаштувати змагання між командами. Кожна команда буде грати на час і буде бачити на табло прогрес інших команд.
Мій дідусь був мореплавцем, але ходили чутки, що він насправді пірат. Останнім часом у мене було багато вільного часу, і я вирішив прибрати горище нашого сімейного будинку. Я знайшов цей ящик серед іншого мотлоху. Він дуже старий, і я припускаю, що чутки про мого дідуся були безпідставними.
Я намагався відкрити її протягом декількох місяців, але, головоломки виявилися для мене занадто складними. Чи не могли б ви допомогти мені їх вирішити? Можливо, ви знайдете щось про мою бідну бабусі або, можливо, ви знайдете в ньому прихований скарб мого дідуся.
Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Квести пригоди / Сімейний
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Выездной Квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Выездной Квест "Оренда Квест-бокс Острів скарбів":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Вартість: 2000 грн. за 1 квест-бокс. У наявності 3 квест-бокси, в які можуть грати одночасно до 15 людей (по 5 гравців в один квест-бокс)
  • АВТОМАТИЧНІ ПІДКАЗКИ: Підказки з'являються за часом або їх можна отримати вручну.
  • Музичне і звуковий супровід під час проходження квесту.
  • Усередині квест-боксу можна заховати невеликий подарунок, який гравці отримають пройшовши гру.
  • Квест-бокси - не залежить від електрики і не вимагають навіть наявності розеток. Досить тільки поверхні для розміщення.
  • РЕЖИМ ЗМАГАННЯ: Якщо грає кілька команд - можна зробити змагання між ними. Прогрес команд відображається на табло.
Відгуки на квест "Оренда Квест-бокс Острів скарбів"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Київ, На вашій локації
Відео Трейлер
Подивитися відео превью до квесту
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Оренда Квест-бокс Острів скарбів"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.