Квест-кімната Сокровища Ацтеков: пещера черепа (Quest Guest House), Київ

Місто:  Київ
Страх:  без жахів
Історія:  Ви-група археологів, які проводять... Ви-група археологів, які проводять розкопки в джунглях центральної Мексики в стародавньому поселенні Ацтеків. В один із днів ви знаходите руїни, що нагадують за формою людський череп. Ви бачите вузький лаз, що йде під них. Потрапивши під руїни, ви знаходите маленьке приміщення з зображенням черепа на стіні. Як тільки ви заходите в приміщення, чуєте як двері за вами закривається і лунає клацання. Мабуть, ви активували якусь пастку і тепер тільки від вас залежить, чи зможете ви вибратися з цієї пастки живими!

Скарби Ацтеків: печера черепа - це міні-квест для компанії від 1 до 3 чоловік, який переносить гравців в світ таємниць і загадок древніх Ацтеків. Гра проходить в невеликому закритому приміщенні площею близько 7 кв.м. Час гри: 30 хвилин. Оптимальне число гравців для комфортної гри: 2-3 людини.
Квест розрахований на дорослих і дітей старше 14 років. Діти від 6 років допускаються в кімнату в супроводі дорослих або адміністратора. Для дітей рекомендуємо окремо замовити супровід адміністратора, який буде не тільки підказувати і направляти маленьких учасників за сценарієм, а й поставить динаміку, не даючи гравцям занудьгувати!
Складність квесту можна оцінити як вище середньої, однак при наявності досвідчених гравців і підказок це зовсім не страшно :)
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести пригоди / Квести для дітей
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест-кімната "Сокровища Ацтеков: пещера черепа":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність

БРОНЮВАННЯ Сокровища Ацтеков: пещера черепа

Відгуки на квест "Сокровища Ацтеков: пещера черепа"

На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Київ, вулиця Жилянська, 97 , 3 поверх, вхід у двір
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Сокровища Ацтеков: пещера черепа"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.