Квест-кімната Судний день (Кульмiнацiя), Одеса

Місто:  Одеса
Адреса:  вул. водопровідна 1
Страх:  Не вказано
Історія:  Рік тому планету вразив невідомий... Рік тому планету вразив невідомий смертельний вірус, поширення якого відбулося з неймовірною швидкістю. Багатомільярдні населення планети стало скорочуватися. У спробах боротися з вірусом світовий уряд не змогло досягти будь-яких результатів. Люди зневірилися. Страх, паніка і анархія охопили більшу частину світу. Через півроку після початку епідемії міжнародною групою вчених була виявлена можливість врятувати людство від вимирання. Був знайдений той, з кого все почалося. І метою номер один стала необхідність отримати дорогоцінні зразки його крові, що містять геном для створення вакцини.
Однак, вчені теж заражені і для того, щоб врятувати і своє життя повинні пройти безліч випробувань, які втілюють їх найстрашніші кошмари ... ніхто не знає, що станеться з ними, і де вони опиняться за наступними дверима, адже вірус пробудив найжахливіших істот, які нічого не забули, і жадають помсти ...
В цей день, живі дійсно позаздрять мертвим ...

Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Квести пригоди / Квести з акторами
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Квест-кімната "Судний день":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Вечірні гри після 20:00 передоплата 300 грн.
Відгуки на квест "Судний день"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Одеса, вул. водопровідна 1
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Судний день"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.