Квест Великий комбінатор (VinQuest), Вінниця

Місто:  Вінниця
Страх:  Не вказано
Історія:  Отримавши свій довгоочікуваний мільйон,... Отримавши свій довгоочікуваний мільйон, Остап Бендер так і не зміг скористатися ним сповна. Але дух авантюризму не дозволив Великому комбінатору просто позбавитися здобичі. Він готовий віддати мільйон лише справжнім шукачам пригод! А ви зможете за годину відгадати усі загадки і зірвати куш?
Тоді, панове присяжні, засідання оголошується відкритим! Вперед за перемогою!
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Веселі квести / Квести пригоди
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Квест з категорії:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Великий комбінатор":
Оцінка на основі 2 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Дорогі відвідувачі! Квест-кімната "Великий комбінатор" тимчасово не працює. Ми закриті на реконструкцію. Слідкуйте за нашими новинами, спасибі за розуміння!
Відгуки на квест "Великий комбінатор"
Середній бал 4.55 на основі 2 відгуків
Відгуки (2):
Ну вот наконец мы попали в квест-комнату "Великий комбинатор"! Впечатлений море!!! Самое первое - это то, как сильно мы тупили!!!! Люди, которые 100 раз видели фильм и, кроме того, еще и прочитали книгу не могли решить элементарные задачи :-( Что этому виной неясно, ясно одно - мы сильно тупили... может, из-за того, что не ожидали, что эта комната будет такой насыщенной и так сильно связана с сюжетом фильма/книги. Несмотря на это, мы прошли квест и остались этим довольны, а особенно удивило то, что после прохождения нам подарили магнитики (Мы то думали, что это фишка только "Взаперти"). Это очень порадовало, потому что так появляется еще дополнительный стимул играть в квесты :-) Комната на самом деле интересна и насыщена именно вещами в тему. Оператор очень приятная и доброжелательная девушка помогала нам все время и что очень радует (как бы мы этого не хотели, а мы хотели и очень сильно) не говорила прямо ответ на наш вопрос, а как и нужно подводила нас к правильному ответу, который
4.7 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
4 Рівень загадок
4.5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
4.2 Рівень складності
4.8 Загальне враження

Интересный квест. Атмосферно. Нам очень понравилось, единственный момент - при прохождении заданий очень важно точное расположение предметов; если они даже на миллиметр сдвинуты, магнит не срабатывает, что вводит в заблуждение о неправильном решении. И как результат, мы потратили много времени впустую. Но тем не менее, квест прошли. В целом, все очень понравилось. Советуем всем.
4.6 Детальніше
4.8 Ідея, сценарій кімнати
4.2 Рівень загадок
4.5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
3.9 Рівень складності
4.3 Загальне враження

Контакти:
Вінниця, вул. Стрілецька 1 А (колишня Червоноармійська)
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Великий комбінатор"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.