квест Закляття

Кількість гравців:
від 2 до 5
Обмеження за віком:
14+
Рівень складності:
Актор:
ні
Тривалість гри:
60 хв
4
Вартість гри:
600 - 800 грн
Знижка Імениннику:
20%
Знижка Клубної Картки:
Не діє
Знижка для двох:
Не діє
Подарунковий сертифікат:
Не діє
Мова спiлкування:
ua, ru
* знижки не сумуються
* вартість гри вказано за команду

Подружня пара екстрасенсів Уоррен стала відомою на весь світ з вигнання злих духів і допомогою у звільненні від одержимості. Їх слава поширилася на усі куточки земної кулі. Ці відважні борці з незрозумілими явищами розкрили безліч загадкових ситуацій, в яких поліція виявилася безсилою. На підставі виконаних робіт, ними був відкритий музей окультних наук, у якому експонатами є ті самі речі, в яких раніше жили паранормальні явища. Кінофільм, який зняли за мотивами оповідань Уорреном, отримав безліч позитивних відгуків і ще сильніше прославив відому подружню пару екстрасенсів.

Після смерті чоловіка, дружина і діти Еда продовжували його справу. Але кількість паранормальних сплесків все збільшується. Вдова усвідомивши, що самостійно не впоратися з такими непосильними завданнями, організувала «Інститут Дослідження Паранормальних явищ ім. Едда і Лоррейн Уоррен », який Ви і уявляєте.

Шість місяців тому відбулась дуже небезпечна подія - один з представлених експонатів музею, знову став проявляти нестабільність, а через деякий час і зовсім зник. Лоррейн звернулася до Вас, як представникам Інституту, за допомогою ...
Опинившись на місці події, Ви організували відеоспостереження та прилади фіксації паранормальной активності, свідчення яких вище всіх норм. У Вас є всього шістдесят хвилин на те, щоб вибратися живими і знайти небезпечний експонат в квест кімнаті «Закляття».

Квест кімната «Закляття» створена за мотивами одного з кращих фільмів жахів і надасть Вам можливість перевірити свою витримку і вміння концентруватися в екстрених ситуаціях.
Розташована в місті Одеса, квест кімната «Закляття», вкрай антуражності і сюжетно продумана, готова прийняти для проходження реального випробування команду квестерів від двох до п`яти учасників.
Наповнений загадками і таємницями квест «Закляття» непростий і вимагає від Вас концентрації уваги, зібраності, логічного підходу до вирішення завдань і холоднокровності.
Чекаємо Вас у квест кімнаті «Закляття»!

Адреса: Одеса, вул. Романа Кармена, 11 А

Ми не беремо комісію за бронювання гри на сайті з гравців. Якщо у квесті вам повідомили зворотню інформацію, будь-ласка, напишіть нам на info@questroom.com.ua

Грати тут:

Україна, мiсто Одеса, вул. Романа Кармена, 11 А