Квест Хіжина (QuestRoom Gran ), Миколаїв

Місто:  Миколаїв
Страх:  страшно
Історія:  Ви, четверо попутників, які... Ви, четверо попутників, які подорожували автостопом по країні. Машина, яка везла вас до наступного пункту призначення, зламалася. Водій сказав, що до найближчого міста не більше кілометра пішки. Він також показав короткий напрямок через ліс.
Через деякий час сонце сіло, і ви заблукали. Незабаром ви вийшли на галявину, де знайшли занедбану хатину. Вибору у вас не було, ви вирішили заночувати в ній.
Коли ви зайшли до колиби, ви помітили, що хтось тут мешкає, оскільки все всередині здавалося обжитим. Раптово за вами зачинилися двері, і ви опинилися в пастці. Не знаючи цього, ви опинилися в хатині сумнозвісного божевільного-маніяка Генрі Лі Лукаса, який катував більше 30 жертв і був засуджений до смертної кари.
У вас є тільки 61 хвилин, щоб вибратися з хатини. В іншому випадку ви ризикуєте стати наступними жертвами Лі Лукаса, незважаючи на те, що він давно страчений ...
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з елементами жаху / Квести в стилі трилер
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Квест
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Хіжина":
Оцінка на основі 9 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: 
Відгуки на квест "Хіжина"
Середній бал 4.89 на основі 9 відгуків
Відгуки (9):
Недавно проходили этот квест. Это было просто невероятно. Такое погружение в историю, антураж и аутентичность на высшем уровне. Актёр играл просто бесподобно, у всех мурашки по коже бежали, особенно у меня, так как я была последней . Загадки были логичными и интересными, но мы умудрялись и здесь тупить, но администратор спасал ситуацию уместными подсказками. Вообщем всем советуем этот квест. Персонал очень приветливый и дружелюбный, вы запомните это, если не на всю жизнь, то по крайней мере недели две это событие не будет сходить с ваших уст
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
4 Рівень складності
5 Загальне враження

Было страшно спорить не буду когда открыли проход в 2 комнату была занавес чтоб увидеть что там можете кинуть туда какой нибудь предмет)))
4.9 Детальніше
4.5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
4 Рівень складності
5 Загальне враження

3-й день не можем в себя прийти) Погрузились в историю и атмосферу с первых минут. интересные загадки постоянное напряжение. Спасибо большое ребятам, которые организовали и работают там. Знали же, что это игра, но такой антураж и ужас, что забыли. Спасались по настоящему! Эмоции не передать словами!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Миколаїв, вул. Декабристів 38/1
Відео Трейлер
Подивитися відео превью до квесту
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Хіжина"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.