Квест Пограбування банка (Кривий Ріг) (Quest Life)

Місто:  Кривий Ріг
Адреса:  вул. Олександра Поля, 6
Страх:  без жахів
Історія:  Завжди мріяли відчути себе ризиковими... Завжди мріяли відчути себе ризиковими професійними грабіжниками, які відправляються на справу всього свого життя? І не дивно! Адже на кону небувалий куш! Надягаємо маски, вступаємо в зговір зі співробітником банку. Реальна система безпеки банку: датчики руху, лазерна сітка, потаємні сейфи, депозитні комірки, кодові замки ... Все це Ви зламали завдяки вашій логіці, кмітливості, спостережливості, командному духу і неуважному охоронцеві банку, який залишив для Вас підказки! Ваше завдання - за 60 хв обійти систему безпеки, розшифрувати всі закодовані підказки і відшукати всі приховані механізми, з кожним кроком все ближче наближаючись до заповітного банківського сховища! Але завжди слід бути обережним: адже, коли в справі замішані серйозні гроші - навіть найближчі та надійні люди можуть виявитися зрадниками і здати вас з потрохами ...
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Кримінал квести / Квести з пограбуванням
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Пограбування банка (Кривий Ріг)":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Пограбування банка (Кривий Ріг)"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Кривий Ріг, вул. Олександра Поля, 6
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Пограбування банка (Кривий Ріг)"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.