QuestRoom > Київ > Диверсія

Диверсія

Кримінал

пр-т. Оболонський, 16
Кількітсть гравців:
від 2 до 4
Обмеження за віком:
14+
Рівень складності:
Жанр:
Кримінал
Тривалість гри:
60 хв
Вартість гри:
400 - 600 грн
Знижка Імениннику:
20%
Знижка Клубної Картки:
10%
Подарунковий сертифікат:
Діє
* знижки не сумуються
* вартість гри вказано за команду

Бронювати

Ви - секретний спецпідрозділ по боротьбі з наркоторгівлею, який займається ліквідацією наркокартелів. Але ось уже кілька років ви не в силах вийти на слід одного з найбільш небезпечних у світі наркобаронів. І не дивно ... Так як у нього в підпорядкуванні армія нехило озброєних шибеників і гігантська мережа підкуплених чиновників. А також непогано охороняється і замаскована садиба ... Але на те ви і еліта, щоб діяти нестандартно. За вашим хитромудрим планом, частина групи здається у полон. Природно їх відвозять в ту саму законспіровану садибу. Таким чином інша частина групи дізнається її розташування ... Але тепер доведеться виконати найскладнішу частину плану - вивільнити своїх напарників з полону, запустити систему самознищення секретної садиби, вибравшись при цьому живими ... А це дуже не просто ... Особливо беручи до уваги, що тут довго з полоненими не церемоняться ... За розрахунками "Центру" у вас на все є не більше години ... Час пішов ... Тепер ваші життя і життя ваших друзів в ваших же руках!
   Особливість квесту Диверсія в тому, що Ваша команда буде розділена на дві групи. Таким чином, першу частину квесту ви будете проходити окремо. В цьому і полягає складність ... Так як підказки можуть бути в одних, а рішення у інших ... Те ж саме стосується і всього іншого (предмети, ключі і т.д.). Після звільнення друзів, друга частина квесту вже проходиться разом всією групою. Також, з огляду на роздільний старт, квест є не лінійним. Тому кількість учасників тут відіграє більшу роль ніж в лінійних квестах.
  Так що збирайте команду і визначайтеся, хто буде вязнем, а хто рятувальником, і вперед, диверсанти! Чекають Вас Пригоди!

Адреса: Київ, пр-т. Оболонський, 16

Телефон: +38 (0XX) XXX-XX-XX

Грати тут:

Україна, мiсто Київ, пр-т. Оболонський, 16

Відгуки
Написати вiдгук
Диверсія

Адреса: пр-т. Оболонський, 16

Телефон: +38 (098) 469-03-99

Диверсія 400 600 UAH
Диверсія
Рейтинг
4.3
1
Складність
4
4 Ідея, сценарій кімнати
4.5 Рівень загадок
3.7 Антуражність
3.7 Місцеположення
5 Персонал
4 Рівень складності
5 Загальне враження

Хороший квест с интересными заданиями.

Також дивляться