QuestRoom > Одеса > Що приховують блондинки ?!

Що приховують блондинки ?!

Слідство

вул. Троїцька, 4
Кількітсть гравців:
від 2 до 4
Обмеження за віком:
14+
Рівень складності:
Жанр:
Слідство
Тривалість гри:
60 хв
Вартість гри:
400 - 600 грн
Знижка Імениннику:
20%
Знижка Клубної Картки:
20%
Подарунковий сертифікат:
Діє
* знижки не сумуються
* вартість гри вказано за команду

Бронювати

Група крутих контрабандистів зіткнулася з казусом. Через кордон перевозилась велика партія діамантів, зашита в дитячу ляльку. Однак кур`єр допустив помилку і переплутав валізи. У результаті лялька потрапила до його випадкової попутниці - дівчині Ілоні. Вже тиждень бандити намагаються, не привертаючи уваги, повернути ляльку, але у них це ніяк не виходить, хоч дівчина на вигляд - типова блонда. Остання спроба обманом виманити ляльку закінчилась зникненням їх агента. Отже, ви, контрабандисти, зважилися на відчайдушний крок - проникнути до квартири дівчини і забрати ляльку, в надії, що Ілона ще не здогадалась про те, що таїться всередині іграшки. Треба поспішати, тому що через годину до квартири прийде домробітниця, а зайві свідки ні до чого.

Адреса: Одеса, вул. Троїцька, 4

Телефон: +38 (0XX) XXX-XX-XX

Грати тут:

Україна, мiсто Одеса, вул. Троїцька, 4

Відгуки
Написати вiдгук
Що приховують блондинки ?!

Адреса: вул. Троїцька, 4

Телефон: +38 (073) 215-26-23

Що приховують блондинки ?! 400 600 UAH
Що приховують блондинки ?!
Рейтинг
4.8
4
Складність
4.75
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Місцеположення
5 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Сегодня приходили с подругой в квест-рум, безумно понравилось, гораздо больше нежели Гоцман. Но это наверное женские корни дают своё) Комната достаточно оборудована под девичью. Честно говоря, такого склада ума от блондинки не ожидалось, но всё же, не все такие блондинки как мы привыкли о них думать. Ещё раз спасибо всему персоналу этого квест-рума, было всё очень здорово и весело)

5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Місцеположення
5 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Это самый увлекательный и замечательный квест .Интерьер просто потрясающий все продумано до малейших деталей. Логические загадки и спецэффекты на высоте, никогда не знаешь что ждёт тебя дальше и какая будет развязка. Данный квест советую ВСЕМ !ВСЕМ !ВСЕМ!

5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Місцеположення
5 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Огромное спасибо!!! Получили массу удовольствия от интерьера и увлекательных головоломок! Стереотип о блондинках развеян...!!!!

4 Ідея, сценарій кімнати
4 Рівень загадок
4 Антуражність
4 Місцеположення
4 Персонал
4 Рівень складності
4 Загальне враження

Комната блондинки это просто СУПЕР!!!!! Все продумано до мелочей : интерьер, задумка ,головоломки, эффекты. Увлекательное расследование держит тебя постоянно в напряжение и ты полностью погружаться в увлекательную игру. Разгадывая одну непростую задачу ты с невероятным интересом переходишь ко второй , третей и так далее, не замечая, как пролетает время и вот ты уже держишь ключ в руке. Всем кому не хватает новых впечатлений настойчиво рекомендую посетить данный квест!!!!! . P.S. Блондинка оказалась не такfя уж и "Блондинка" -миф рассеялся!!!!!

Також дивляться